APARTMÁN***BRATISLAVA

+421 911 120 672 bratislava@ubytkoapartman.sk

Aj v Bratislave ste doma!

Moderný, kompletne zariadený, priestranný, 3-izbový apartmán s balkónom, uprostred Bratislavy, s možnosťou parkovania!

Výhodne a útulne!

Bývajte v modernom, plne vybavenom, 3-izbovom apartmáne v skvelej lokalite! Apartmán pozostáva z 2 samostatných izieb, obývacieho priestoru s  balkónom, bohato vybavenej kuchyne, kúpeľne s vaňou a práčkou a samostatnou toaletou. Navyše, hostia privítajú možnosť parkovania pred objektom.

Popis

Kapacita apartmánu je pre 1 až 7 osôb : 1×2 ; 1×2+1; +2. Apartmán je určený pre 1 ucelenú skupinu hostí. Pobyt so zvieratkom nie je dovolený.

VYBAVENIE

Kuchyňa je plne zariadená k príprave vlastných jedál vrátane rýchlovarnej konvice, mikrovlnky, sklokeram. variča, chladničky s mrazničkou. V obývacej miestnosti je k dispozícii rádio/CD minisystém, TV/DVD, ventilátor. Pripojenie WIFI INTERNET.

Poloha

APARTMÁN***BRATISLAVA  je súčasťou nového apartmánového bloku v mestskej časti Ružinov, 300m od zimného štadióna Ondreja Nepelu, v tesnej blízkosti historickej budovy Cvernovka, s blízkym výjazdom na Trnavskú cestu, ktorá je ideálna spojnica centra BA s diaľničným obchvatom mesta. Navyše, vzdialenosť do centra trvá pešo len pár minút. OC Central 7 minút pešo.

Spoznajte Bratislavu a jej okolie!

Vychutnajte si pobyt v Bratislave, ktorá ponúka veľkomestský ruch a aj intímnu atmosféru. Navštívte množstvo jedinečných pamiatok v historickom centre, prejdite sa malebnými uličkami, či objavte očarujúce miesta na predmestiach Bratislavy, ako napríklad hrad Devín, galériu Danubiana v Čunove alebo skalnú stenu Sandberg. Vďaka bohatej sieti náučných chodníkov s nádhernými výhľadmi do krajiny, objavte príjemné prostredie lesoparkov Devínskej Kobyly, Železnej Studničky, či čarovnú prírodu v Malých Karpatoch.

EnglishSlovakia