APARTMÁN***ROŽŇAVA

+421 911 120 672 roznava@ubytkoapartman.sk

Vitajte!

Aj v Rožňave Vám ponúkame príjemné a hodnotné apartmánové ubytovanie priamo v bytovom dome s výhodnou lokalitou blízko centra mesta a s bohatou občianskou vybavenosťou v jej blízkosti.

Priestranný slnečný apartmán disponuje 3 samostatnými izbami, plne vybavenou kuchyňou s možnosťou prípravy vlastnej stravy, samostatnou kúpeľňou s pračkou a toaletou. Apartmán je poskytovaný výlučne len pre uzavretú skupinu pre 1 až 8 osôb (1×2; 1×2+1; 1×2+1).

Pre svoju potrebu majú hostia k dispozícii TV, DVD, chladničku s mrazničkou, mikrovlnku, varnú kanvicu a sklokeramickú varnú dosku. Bezplatný WiFi internet a priestranné parkovisko pred objektom.

Lokalita a mapa

Apartmánové ubytovanie v meste Rožňava sa nachádza v bytovom dome, len 10 min pešo od centra a v blízkosti supermarketu do 50 m.

Okolie

V blízkom dosahu je možnosť navštíviť bohaté kultúrno-historické pamiatky mesta Rožňavy, centra Horného Gemera.

Pýchou okolia je kaštieľ Betliar, hrad Krásna Hôrka,  Krásnohorská jaskyňa, Národné parky Slovenský kras a Slovenský raj s početnými svetoznámymi jaskyňami Domica – Aggtelek, Dobšinská ľadová jaskyňa, Ochtinská aragonitová jaskyňa, Gombasecká jaskyňa, Jasovská, ….a množstvo turistických a cykloturistických trás s dominantným vrchom Volovec.

EnglishSlovakia