APARTMÁN***SLAVKOV

+421 911 120 672 slavkov@ubytkoapartman.sk

Vychutnajte si vo vlastnom apartmáne súkromie, pohodu a zážitky z pobytu priamo v podhorí centrálnych Vysokých Tatier!

APARTMAN***SLAVKOV

Vitajte!

Nádherný výhľad na panorámu štítov Vysokých Tatier zo slnečného balkóna umocňuje príjemne strávený pobyt v našom apartmáne. Priestranný, 3-izbový apartmán (75 m2) pozostáva z 2 samostatných izieb, z obývacej miestnosti s vnútorným krbom, a jedálenskej časti s kuchyňou. K dispozícii je kúpeľňa s vaňou a toaletou, a tiež ďalšia samostatná toaleta.

APARTMÁN***SLAVKOV - parkovisko
APARTMÁN***SLAVKOV - spálňa
APARTMÁN***SLAVKOV - sedenie

Radosť z komfortu

Vybavenie apartmánu

Priestranný, 3-izbový apartmán ponúkame s kompletne zariadeným interiérom, vrátane sanity, spotrebičov a všetkých doplnkov, pripravený na okamžité užívanie. Kuchyňa je plne vybavená k príprave varených jedál, vrátane rýchlovarnej konvice, mikrovlnky, sklokeram. variča, chladničky s mrazničkou. V obývacej miestnosti je hosťom k dispozícii rádio/CD minisystém, TV/DVD, a zadarmo WIFI INTERNET v celom apartmáne.

Hostia privítajú garáž s praktickou uzamykateľnou miestnosťou na odkladanie lyží, bicyklov a paliva do krbu. Pri objekte je dostatok bezplatných parkovacích miest. Apartmán má kapacitu pre 1 až 7 osôb : 1×2+1; 1×3 ; +1.

V susedstve sa nachádza komplex, ktorý svojimi službami poskytuje návštevníkom – fitness centrum, solárium, masáže, sauna, perličkový kúpeľ a tenisový kurt. Súčasťou je tiež reštaurácia a kaviareň. Bezprostredne vedľa apartmánu sa nachádza slovenská koliba v tradičnom zrubovom štýle, ktorá ponúka tradičné slovenské špeciality a iné jedlá pripravené na grile.

Lokalita a mapa

Apartmánový dom SLAVKOV je lokalizovaný v turisticky príťažlivej oblasti v podhorí centrálnych Vysokých Tatier, je pohodlne dostupný z blízkych Smokovcov a neďalekého Popradu, disponuje s plnohodnotnou občianskou vybavenosťou a turistickou infraštruktúrou obce Nová Lesná.

Zaujímavé miesta v okolí

EnglishSlovakia